bermeo futbol taldea

2014 - 2015

Taldeak


179360
Gaur
Atzo
Aste honetan
Hilabete honetan
Asken Hilabetean
Guztira
210
258
1880
8463
8747
179360

Zure IP: 95.62.89.13
Ordua: 22:53:08 25-10-2014

Produktuak

Facebook page Follow me Subscribe by E-Mail

Harpidetu

Klubaren berriak edo sustapenak jasoteko, betetu zure izena eta posta elektronikoa

Ordutegiak

Benjamin A - Aurrera

25-10-2014 9:00 am

Taldea: Benjamin A05

Zelaia: Penta (HA)

Herria: Bermeo


Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo :  Beasain
Erregional Lehenengo Maila
Busturia : Bermeo B
Jubenil Ohorezko Maila
Jubenil A : Somorrostro
Jubenil Lehenengo Maila
Loiu : Jubenil B
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak : Ugao
Neskak Jubenil Maila
 Mungia : Neskak
Kadetea Ohorezko Maila
 Indartsu : Kadete A
Kadetea Bigarren Maila
 Kadete B : Urdaibai
Infantil 01 E Liga 
Cultural : Infantil A
Infantil 01 A Liga
Infantil B : Montefuerte
Alevin 03 E Liga
Alevin A03  :  Abadiño
Alevin 03 A Liga
Alevin B03 : San Jose
Alevin 04 A Liga
Getxo  :  Alevin A04
Alevin 04 A Liga
Alevin B04 : Aurrera

 

 

 

 

 

 

Emaitzak


Asken Partidua
Zelaia: Zelaia: Itsas Adar (HN) Lr, 25. Urr. 2014 16:30
Busturia KT
BusturiaGrafikoa
Egutegia
-:- Bermeo FT B
BermeoGrafikoa
Egutegia

Hurrengoa
Zelaia: Zelaia: Itxas Gane (HN) Lr, 01. Aza. 2014 17:00
Bermeo FT B
BermeoGrafikoa
Egutegia
-:- CD Berriz
BerrizGrafikoa
Egutegia

Azken Partidua
Zelaia: Zelaia: Itxas Gane (HN) Lr, 25. Urr. 2014 18:00
Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia
-:- Beasain S.D.
BeasainGrafikoa
Egutegia

Hurrengoa
Zelaia: Zelaia: Zubieta (HN) Lr, 01. Aza. 2014 17:00
Berio F.T.
BerioGrafikoa
Egutegia
-:- Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia

Sailkapenak


# Team JUG PTS DIF
1 Arenas 9 25 18
2 Zalla 9 18 7
3 Santurtzi 9 17 3
4 Gernika 9 16 8
5 Beasain 9 16 5
6 Zamudio 9 16 3
7 Cultural 9 15 4
8 Portu 9 15 3
9 Berio 9 14 1
10 Erandio 9 13 1
11 Bermeo 9 13 0
12 Deportivo 9 12 2
13 Pasaia 9 12 -2
14 Lagun 9 9 -3
15 Balma 9 8 -4
16 Basconia 9 8 -6
17 Aurrera 9 8 -8
18 Santutxu 9 5 -10
19 Amurrio 9 5 -12
20 Oiartzun 9 2 -10
# Team JUG PTS DIF
1 Etxebarri 5 15 11
2 Otxarkga 5 13 8
3 Astrabu 5 11 5
4 Peña 5 10 4
5 Arraiz 5 9 6
6 Galdakao 5 9 4
7 Bermeo 5 9 3
8 Urbieta 5 7 2
9 Mungia 5 7 1
10 Busturia 5 6 -1
11 UmoreOna 5 6 -4
12 Gernika 5 6 -5
13 Ezkurdi 5 5 0
14 Ugao 5 5 -1
15 Berriatuko 5 4 -4
16 Artibai 5 3 -12
17 Fruiz 5 2 -4
18 Berriz 5 0 -13

Argazkiak 14-15