bermeo futbol taldea

2014 - 2015

Taldeak


180744
Gaur
Atzo
Aste honetan
Hilabete honetan
Asken Hilabetean
Guztira
118
282
1100
9839
8748
180744

Zure IP: 82.130.140.61
Ordua: 10:36:37 31-10-2014

Produktuak

Facebook page Follow me Subscribe by E-Mail

Harpidetu

Klubaren berriak edo sustapenak jasoteko, betetu zure izena eta posta elektronikoa

Ordutegiak

Bermeo - Leioako Emakumeak

01-11-2014 6:00 pm

Taldea: Neskak Jubenil

Zelaia: Penta (HA)

Herria: Bermeo


Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 0:2  Beasain
Erregional Lehenengo Maila
Busturia 1:1 Bermeo B
Jubenil Ohorezko Maila
Jubenil A 3:0 Somorrostro
Jubenil Lehenengo Maila
Loiu 1:2 Jubenil B
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 1:12 Ugao
Neskak Jubenil Maila
 Mungia 13:0 Neskak
Kadetea Ohorezko Maila
 Indartsu 2:1 Kadete A
Kadetea Bigarren Maila
 Kadete B 5:0 Urdaibai
Infantil 01 E Liga 
Gernika 2:2 Infantil A
Infantil 01 A Liga
Infantil B 1:5 Montefuerte
Alevin 03 E Liga
Alevin A03 0:4  Abadiño
Alevin 03 A Liga
Alevin B03 3:3 San Jose
Alevin 04 A Liga
Getxo 3:8 Alevin A04
Alevin 04 A Liga
Alevin B04 0:19 Aurrera

 

 

 

 

 

 

Emaitzak


Asken Partidua
Zelaia: Zelaia: Itsas Adar (HN) Lr, 25. Urr. 2014 16:30
Busturia KT
BusturiaGrafikoa
Egutegia
1:1 Bermeo FT B
BermeoGrafikoa
Egutegia

Hurrengoa
Zelaia: Zelaia: Penta (HA) Lr, 01. Aza. 2014 17:00
Bermeo FT B
BermeoGrafikoa
Egutegia
-:- CD Berriz
BerrizGrafikoa
Egutegia

Azken Partidua
Zelaia: Zelaia: Itxas Gane (HN) Lr, 25. Urr. 2014 18:00
Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia
0:2 Kronika
Beasain S.D.
BeasainGrafikoa
Egutegia

Hurrengoa
Zelaia: Zelaia: Zubieta (HN) Lr, 01. Aza. 2014 12:30
Berio F.T.
BerioGrafikoa
Egutegia
-:- Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia

Sailkapenak


# Team JUG PTS DIF
1 Arenas 10 26 18
2 Zalla 10 21 8
3 Beasain 10 19 7
4 Zamudio 10 19 4
5 Cultural 10 18 5
5 Portu 10 18 5
7 Santurtzi 10 17 2
8 Gernika 10 16 7
9 Deportivo 10 15 4
10 Berio 10 15 1
11 Erandio 10 13 0
12 Bermeo 10 13 -2
13 Pasaia 10 12 -4
14 Aurrera 10 11 -7
15 Lagun 10 10 -3
16 Basconia 10 9 -6
17 Balma 10 8 -5
18 Amurrio 10 6 -12
19 Santutxu 10 5 -12
20 Oiartzun 10 3 -10
# Team JUG PTS DIF
1 Etxebarri 6 18 12
2 Astrabu 6 14 7
3 Otxarkga 6 13 6
4 Arraiz 6 12 8
5 Galdakao 6 12 8
6 Peña 6 11 4
7 Mungia 6 10 3
8 Bermeo 6 10 3
9 Ugao 6 8 2
10 Urbieta 6 7 1
11 Busturia 6 7 -1
12 Berriatuko 6 7 -3
13 UmoreOna 6 7 -4
14 Gernika 6 6 -7
15 Ezkurdi 6 5 -2
16 Artibai 6 3 -13
17 Fruiz 6 2 -8
18 Berriz 6 0 -16

Argazkiak 14-15